Advert

Künye

 

GENEL YAYIN YÖNETMENİ

Emre KARTAL

emrekartal06@gmail.com

HABER SORUMLUSU

Derviş Ulaşhan ERASLAN

YAYIN KURULU

Mert Oğuz COŞKUN

Hasan GÜLER

Osman BOZKURT

Hilal Süyümbike MARAŞ

Can GÜLEÇOĞLU

Batuhan KURT

Cengizhan ÇANDIROĞLU

İRAN TEMSİLCİSİ

Babek ŞAHİT

TEKNİK DANIŞMAN

Ahmet ALKAN

İDARE YERİ:

Nasuh Akar Mh. Türkocağı Cd. Prof. Dr. Osman Turan Sk. No: 1 Kat: 1 

Balgat / Çankaya / Ankara

 

“Türk Yurdu Haber Sitesi, Türk Ocakları Genel Merkezi ve Türk Yurdu dergisinin bilgisi dahilinde “Türk Yurdu” isim hakkını kullanan bağımsız bir haber sitesidir.”

 

YAYIN İLKELERİ

Türk Yurdu Haber basın ahlak ilkelerine uymaya söz vermiştir ve bütün hakları saklıdır. Türk Yurdu Haber, 1911 yılında Türk milletinin büyük bir fetret devri yaşadığı bir dönemde kurulmuş olan Türk Yurdu dergisinin ismini taşıma sorumluluğuyla, Türk milletininden taraf olarak yayın yapmaktadır.

www.turkyurduhaber.org Haber portalımız 5846 sayılı FİKİR ve Sanat Eserleri Yasası’na uygun olarak yayınlanmaktadır. Haber portalımızda yayınlanan haberler ve makaleler, kaynak gösterilmek ve link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir. Sitemiz üzerinde yayınlanan yazılar ve yorumlarda yazarlar sorumludur. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. www.turkyurduhaber.org, sayfalarda yer alan harici linklerin sorumluluğunu almaz. Bu sitede yazılan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur.

YASAL BİLDİRİMLER İÇİN

turkyurduhaber.org adlı haber sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı kendinde benimsemiştir. Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan "içerik sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir. Her hangi bir haberden dolayı rahatsızlık yaşayan haberin gerçekliğinden şüphe eden ve TELİF konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri meslek birlikleri, iletisim@turkyurduhaber.org mail adresinden veya İLETİŞİM FORMU ile bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan şikayet ve talepleriniz incelenecek, ve ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır.

Türk Yurdu Haber, 2015 yılında kurulmuştur


 

 sanalbasin.com üyesidir


Gazi Soft  Bilişim Hizmetleri 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dünya Göçebe Oyunları'nın Tarihi Belli Oldu
Dünya Göçebe Oyunları'nın Tarihi Belli Oldu
"Hocalı 20. Yüzyılın En Büyük İnsanlık Suçlarından Biri"